EAN:
Gyártó:
Samsung
Fontos információk: Check if the model is compatible with your region/continent
Samsung Series 6 QE85Q60T. Átlós képernyő: 2, 16 M (85"), Képernyőfelbontás: 3840 x 2160 pixelek, HD típusa: 4K Ultra HD, Kijelző technológiája: QLED, Képernyő formája: Lapos. Smart TV. Mozgás-interpoláció technológia: PQI (Picture Quality Index) 3100, Alap képméretarány: 16: 9. Digitális jelátviteli szabvány: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN csatlakozás. Tömeg: 47, 5 kg. Termék színe: Fekete
Átlós képernyő: 2, 16 M (85")HD típusa: 4K Ultra HDKépernyőfelbontás: 3840 x 2160 pixelekKijelző technológiája: QLEDKépernyő formája: LaposAlap képméretarány: 16: 9Mozgás-interpoláció technológia: PQI (Picture Quality Index) 3100Dinamikus kontrasztarány marketingneve: Mega kontrasztKépernyő átmérője (metrikus mértékegység): 214 cmCsúcs fényességi arányszám: 78%Tuner típusa: Analóg és digitálisDigitális jelátviteli szabvány: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2Automatikus csatornakeresés: IgenSmart TV: IgenInternet TV: IgenTelepített operációs rendszer: TizenIdőeltolás: IgenHybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): IgenHybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) verzió: 1, 5Videó alkalmazások: Disney+, NetFlixHangszórók száma: 2Kimeneti teljesítmény (RMS): 20 WAudió dekódolási technológiák: Dolby Digital PlusWi-Fi: IgenEthernet/LAN csatlakozás: IgenBluetooth: IgenWi-Fi szabványok: Wi-Fi 5 (802. 11ac)Wi-Fi Direct: IgenBluetooth verzió: 4. 2Webböngésző: IgenKihúzható kijelző: NincsTermék színe: FeketeVESA szerelés: IgenHDR támogatás: IgenUSB felvétel: IgenNagy dinamikatartomány (HDR) technológia: High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)Játékmód: IgenTeletext funkció: IgenFeliratozás funkció: IgenTérmegvilágítás érzékelő: IgenHelyi fényerő-szabályozás (Local Dimming): IgenDigital Clean View: IgenMBR támogatás: IgenConnectShare (HDD): IgenConnectShare (USB): IgenHDMI portok mennyisége: 3Ethernet LAN (RJ-45) portok: 1USB 2. 0 portok száma: 2Kompozit videó bemenet: 1Common interface (CI) foglalat: IgenCommon interface Plus (CI+): IgenHDMI Quick Switch: IgenAudio Return Channel (ARC): IgenDigitális hang optikai kimenete: 1Common interface Plus (CI+) verzió: 1. 4Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+Hangvezérlés: IgenElektronikus programfüzet (EPG): IgenKépernyőn futó szöveg (OSD): IgenOSD nyelvek száma: 27ÖKO mód: IgenAutomatikus kikapcsolás: IgenKompatibilis az Amazon Alexa termékeivel: IgenMűködik a Google Asszisztenssel: IgenEgyüttműködik a Samsung Bixby-vel: IgenEnergiatakarékossági osztály: A+Éves energiafogyasztás: 275 kWhÁramfogyasztás (tipikus): 198 WÁramfogyasztás (készenlét): 0, 5 WÁramfogyasztás (energiatakarékos módban): 58, 7 WTeljesítményfelvétel (max. ): 275 WAC bemeneti feszültség: 220 - 240 VAC bemeneti frekvencia: 50/60 HzEnergiatakarékos üzemmód: IgenEnergiahatékonysági osztály: A+++ osztálytól D-igSzélesség: 1896, 3 mmMélység: 59, 9 mmMagasság: 1082, 5 mmTömeg: 47, 5 kgSzélesség (állvánnyal): 1896, 3 mmMélység (állvánnyal): 392, 1 mmMagasság (állvánnyal): 1186, 4 mmÁllvánnyal való súly: 48, 7 kgAsztali állvány: IgenKábelek mellékelve: ACKézi távvezérlő: IgenTávvezérlés típusa: TM2050ATartalmazza az intelligens távvezérlőt: IgenE-kézikönyv: IgenCsomagolás szélessége: 2090 mmCsomagolás mélysége: 260 mmCsomagolás magassága: 1247 mmCsomagolás tömege: 63, 8 kgCsomagolás típusa: Doboz"