TRU COMPONENTS 1593681 TC-CV250203 Kábelkötöző 250 mm Natúr 100 db - Jelenlegi ára: 1 830 Ft
A termék kiszállítása január második hetében várható.
TRU COMPONENTS 1593681 TC-CV250203 Kábelkötöző 250 mm Natúr 100 db
Termék azonosító: 421505
Szabványos kábelkötöző, belső fogazású
Natúr
Kábelkötöző hossza 250 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6. 6 ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: 1593681 ? Halogénmentes: Igen ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 250 mm ? Kábelkötöző szélesség: 4. 80 mm ? Köteg ? (max. ): 68 mm ? Min. tartóerő: 225 N ? Szín: Natúr ? Tartalom: 100 db ? Típus (kategória): Kábelkötöző