Eladó a képen látható Orion PIF24-DLED típusú 24"-os monitor és tévé egyben.
Minden funció működik, kivéve a HDMI, emiatt hibásként árulom a terméket, ennek tudatában licitálj !
NINCS MINIMÁL ÁR !!! 1 FT-ról indul a licit, a legtöbbet ajánló viheti az aukció végén.
Technikai paraméterek :
Gyártó: Orion
Modell: PIF 24 D/LED
Tulajdonságok:
Full-HD LED TV + monitor USB-vel
60 cm (24") képátló
DVB-T MPEG4 TV tuner (MAGYAR SZABVÁNYNAK MEGFELEL)
Felbontás: 1920 x 1080 pixel
Fényerő: 400 cd/m2
Válaszidő: 5 ms
3D fésűs szűrő, CTI/LTI
A2 + Nicam sztereó
Ultra Slim Design
Magyar OSD menü
HDMI, PC, SCART csatlakozás
USB 2. 0 csatlakozó
USB-ről lejátszható formátumok: MKV, DivX, MP3, JPG
7 napos EPG (elektronikus műsorújság)
1000 oldalas Teletext memória
Így is ismerheti: PIF 24 D LED, PIF24DLED, PIF 24 D/ LED
Képernyő
TV Képernyő típusa
LED
Képátló (cm)
60 cm
Képátló (inch)
24 inch
Ívelt kijelző
Nincs
Képarány
16: 9
HD felbontás
Full HD
Felbontás
1920 x 1080 pixel
Betekintési szög
176 °
Válaszidő
5 ms
Fényerő
400 cd/m2
Dinamikus kontraszt
3D megjelenítés
3D Tv
Nem
Tuner
DVB-T
Van
DVB-T2
Nincs
DVB-C
Van
DVB-C2
DVB-S
DVB-S2
Elektronikus műsorújság (EPG)
Teletext
Tárolható teletext oldalak száma
1000
Hang
Hangteljesítmény
2x10W
Dolby Digital
DTS
SRS
Funkciók
HDMI-CEC támogatás
DLNA támogatás
PVR támogatás
Böngésző
Csatlakozók
HDMI
Scart
PC
USB csatlakozó
USB-ről lejátszható formátumok
Divx
XviD
Mpeg
Mkv
JPEG
Mp3
Feliratkezelés
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal)
58 cm
Magasság (talppal)
41 cm
Mélység (talppal)
3 cm
Súly (talppal)
6. 3 kg
Energiafogyasztás bekapcsolva
25 W