EAN:
Gyártó:
Sony
More detailed, more natural, more real
Uncover the detail with 4K HDR
Life? s brilliance, revealed with extra colours
Designed to keep your focus on the picture
Just talk, a fun way to explore new worlds
Find all the entertainment you can dream of, as fast as you can talk. With advanced voice control, this 4K Android TV? brings you movies and TV shows from apps or broadcast in an instant. Átlós képernyő: 165, 1 cm (65")HD type: 4K Ultra HD3D kompatibilitás: NemKépernyő-felbontás: 3840 x 2160 pixelekDisplay technology: LEDMotion interpolation technology: Motionflow XRScreen shape: FlatSupported graphics resolutions: 3840 x 2160Supported video modes: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080pLED backlighting type: Direct-LEDMotion interpolation frequency: 1000 HzÁtlós képernyőméret: 163, 9 cmDigital signal format system: DVB-C, DVB-C2, DVB-CI, DVB-CI+, DVB-S, DVB-S2, DVB-S3, DVB-SH, DVB-T, DVB-T HD, DVB-T2Tuner típusa: Analog & digitalSupported TV bands: UHF, VHFTunerek száma: 3 tuner(s)Triple tuner: IgenSmart TV: IgenInternet TV: IgenBiztosított operációs rendszer: AndroidScreen mirroring: IgenUser memory: 16 GBBeépített hangszórók: IgenHangszórók száma: 2Kimeneti teljesítmény (RMS): 20 WSound modes: Movie, Music, SportsBeépített hangdekóderek: DTS, Dolby DigitalAudio decoding technologies: Dolby Digital Plus, Dolby Digital PulseHDMI portok mennyisége: 4PC bemenet (D-Sub): NemDVI-port: NemEthernet LAN (RJ-45) portok mennyisége: 1Headphone outputs: 1Common interface Plus (CI+): IgenAudio Return Channel (ARC): IgenHDCP: IgenComponens videó bemenet (YPbPr/YCbCr): 1Kompozit videó bemenet: 1Hang (jobb, bal) bemenet: 1RF-portok száma: 1Wi-Fi: IgenEthernet/LAN csatlakozás: IgenWi- Fi szabványok: IEEE 802. 11a, IEEE 802. 11ac, IEEE 802. 11b, IEEE 802. 11g, IEEE 802. 11nBluetooth: IgenBluetooth profilok: A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPPMiracast: IgenWeb browser: IgenTámogatott böngésző: OperaElektronikus programfüzet (EPG): IgenKépernyőn futó szöveg (OSD): IgenOSD nyelvek száma: 32Kijelzési szöveg (OSD) nyelvei: BOS, BUL, Cat, CRO, CZE, DAN, German, Dutch, English, Spanish, EST, FIN, French, GRE, HEB, HUN, Italian, KAZ, LAT, LIT, MAC, NOR, POL, Portuguese, Romanian, RUS, SLK, SLV, SWA, SWE, TUR, UKRAlvás időzítő: IgenKi/bekapcsoló időzítő: IgenSmart modes: Animation, Cinema, Custom, Game, Graphics, Movie, Photo, Sports, Standard, VividHigh Dynamic Range Imaging (HDRI): IgenTeletext funkció: IgenLocal dimming: IgenSubtitles function: IgenVideoformátumok: 3GPP, ASF, AVC, AVCHD, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, MPEG4, VC-1, VP8, WEBM, WMV, XVIDMerevlemez kapacitása: 16 GBAudio formats supported: AAC, AAC HE, AAC+, AAC++, ASF, HAAC, HE-AAC, LC-AAC, MP3, MP4, WAV, WMA, eAAC+Támogatott képformátumok: JPGVoice control: IgenTámogatott fájlrendszerek: FAT16, FAT32, NTFS, exFATVideótömörítési formátumok: HEVCUSB recording: IgenLuminance: 79%Picture processing technology: Sony TRILUMINOS Display, Sony X-Reality PROTermék színe: fekete, EzüstPeak luminance ratio: 79%VESA mounting: IgenKompatibilis a VESA fali szerelőrendszerrel: 300 x 300 mmÁramfogyasztás (készenlét): 0, 5 WÁramfogyasztás: 129 WAnnual energy consumption: 179 kWhEnergiatakarékossági osztály: APower consumption (max): 230 WEnergiatakarékos üzemmód: IgenAC input voltage: 220 - 240 VAC input frequency: 50 HzLED backlight: IgenLight sensor: IgenPower save mode: IgenGoogle applications: Google PlaySúly: 22 kgSzélesség: 1447 mmMélység: 60 mmMagasság: 830 mmSzélesség (állvánnyal): 1447 mmMélység (állvánnyal): 259 mmMagasság (állvánnyal): 895 mmÁllvánnyal való súly: 23, 2 kgCsomagolás szélesség: 1553 mmCsomagolás mélység: 191 mmCsomagolás magasság: 955 mmCsomagolás súlya: 33 kgWiFi által tanúsított: IgenKézi távvezérlés: IgenElemmel ellátva: IgenKábelek mellékelve: ACAsztali állvány: IgenGyors áttekintő útmutató: IgenFelhasználói kézikönyv: Igen"