SkyTec SPA1200Y, 30 cm (12"), 1200 W, PA hangfa... - Jelenlegi ára: 54 990 Ft
SkyTec SPA1200Y, 30 cm (12"), 1200 W, PA hangfal pár, USB, SD, MP3, EQ
Termékkód: 10028286
A SkyTec SPA1200Y hangfalrendszer egy költséghatékony PA megoldás kisebb és közepesen nagy események hangosítására. A PA hangfalrendszer csatlakozási lehetőségei napjaink formáira irányulnak. Az MP3 USB porttal és az SD nyílással adathordozókról játszhatunk le zenét, például USB meghajtókról és memóriakártyákról. A hagyományos PA és HiFi berendezéseket (pl. keverőpult, számítógép, vagy CD lejátszó) probléma nélkül csatlakoztathatjuk a hátsó klasszikus cinch vonalas bemeneten keresztül. A szónoki és énekes eseményekre egy karaoke szekció áll rendelkezésre két mikrofon bemenettel, különálló hangerőszabályzóval, valamint Echo és Delay hatással. A beépített digitális erősítő max. 1200 W erősségűre viszi a rendszer összteljesítményét, amelynek hangját kívánság szerint opt! imalizálhatjuk a SkyTec hangfalrendszer 5 szintes hangszínszabályzójával.
Fő jellemzők:
2 sávos PA hangfalpár 30 cm-es (12") wooferrel és Piezo tweeterrel Digitális teljesítményerősítő és max. 2 x 600 W teljesítmény USB port és SD nyílás zenelejátszásra USB meghajtóról, MP3 lejátszóról, SD memóriakártyáról Karaoke szekció két mikrofon bemenettel, önálló hangerőszabályzóval, echo hatással és késleltető hatással 5 sávos hangszínszabályzó a hang tökéletes beállítására és MP3 vezérlő rész VU mérővel Robusztus bassreflex szekrény struktúrált kidolgozással, peremvédőkkel és védőráccsal a hangszórókon Műszaki paraméterek:
Aktív hangfal csatlakozásai: 1 x USB port, 1 x SD/MMC memóriakártya olvasó, 2 x 6, 3 mm jack csatlakozós bemenet mikrofonhoz, 1 x sztereó cinch vonalas bemenet, 1 x hangszóró csatlakozó készlet Passzív hangfal csatlakozásai: 1 x hangszóró csa! tlakozó készlet Támogatott formátumok: MP3, WMA Frekvenc! iatartomány: 50 Hz - 20 kHz SPL: 127 dB Ellenállás: 4 Ohm Áramellátás: AC 230 V, 50 Hz Küldemény tartalma: